درباره مجتمع تولیدی بتلند

در راستای برنامه های توسعه ای کشور مبنی بر جلوگیری از خام فروشی، ایجاد ارزش افزوده، بهبود زیرساخت های ساختمانی، حمل و نقل جاده ای و ریلی کشور و ایجاد اشتغال پایدار، بزرگترین خط تولید مصالح نوین ساختمانی، قطعات پیش ساخته بتونی و مبلمان شهری کشور را با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا در سالن تولیدی با مساحت ۶۰۰۰ مترمربع و زمینی به مساحت بالغ بر ۳۰۰۰۰ مترمربع احداث و راه اندازی نموده است. عمده محصولات تولیدی این شرکت انواع بلوک های سبک ساختمانی، جدول، سنگ فرش، کفپوش های پیاده راه و ترافیکی در ابعاد، اشکال و رنگ های مختلف است.

مجتمع بتلند براساس مجوز بهره برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به شماره ۳۵۸۰۸۹-۱-۱۰۰ در تاریخ ۲۱/۶/۱۳۹۶ (September 12, 2017) با ظرفیت تولید ۲.۲۵۰.۰۰۰ متر مربع در سال، انواع قطعات پیش ساخته بتنی و مبلمان شهری با استفاده از تکنولوژی شرکت ریکرز آلمان آغاز به تولید و فروش نموده است.

«بتلند، تصویری به وسعت یک شهر پایدار» به عنوان باور ما، تضمین کننده کیفیت، قیمت و تحویل به موقع است.

بتلند، پدیده ای مدرن با حفظ سنت هاست که خوشحالی و رضایتمندی مشتریان خود را براساس ارزش های پیشنهادی و از طریق خلاقیت و نوآوری و سرآمدی ایجاد می کند.

تاریخچه بتلند

شرکت سرمایه گذاری صنایع و معادن کوثر با راه اندازی کارخانجات تولید محصولات سبک بتنی و مبلمان شهری تحت نام تجاری ثبت شده بتلند تنوانسته است خدمات و محصولات خود را با نیاز پیمانکاران و سازندگان هماهنگ نموده و با بکارگیری تجربیات چندین ساله خود بستر خدمت رسانی را گسترش دهد.

تنوع در طرح و تولیدات

محصولات بتلند در طرح و رنگ های متنوع تولید می گردد که باعث شده تا بتواند محصولات خود را با سلیقه مشتریان سازگار نمایید.

خط تولید مکانیزه

بتلند با استفاده از برترین و بروزترین دستگاه های پیشرفته اقدام به تولید انواع محصولات بتنی سبک می نمایید.

قیمت مناسب

بتنلد به علت استفاده از دستگاه های کاملا مکانیزه و خودکار می تواند محصولات خود را به صورت انبوه تولید نمایید این امر موجب می گردد تا بتواند در قیمت گذاری محصولات بسیار پویا و مرقوم به صرفه برای مشتریان خود عمل نمایید.