چاپ کتاب راهنمای نصب کفپوش بتنی تالیف کارشناسان شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر

خواندن این مطلب حدود 1 دقیقه از شما وقت خواهد گرفت.
سومین کنفرانس ملی رویه‌های بتنی به‌عنوان یک محفل علمی و معتبر که آخرین دستاورد­های حوزه بتن و روسازی را پشتیبانی می­کند، شاهد حضور پررنگ و فعال مجتمع بتلند بود.
این کنفرانس توسط دانشگاه­های علم و صنعت ایران و تربیت مدرس و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، انجمن بتن ایران و انجمن علمی بتن ایران در مجتمع امام خمینی(ره) دانشگاه علم و صنعت ایران، طی روزهای سوم و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار شد.
در این کنفرانس، مجتمع بتلند به­ عنوان بزرگترین­ و مجهزترین تولیدکننده قطعات سبک بتنی و مبلمان شهری در کشور با هدف برند­سازی، ترویج اهمیت استاندارد و کیفیت و تقویت پشتوانه‌­های علمی انتخاب محصول و به‌کارگیری آن، ضمن ایجاد غرفه معرفی مجتمع و محصولات آن، مقاله علمی ترویجی « انتخاب رویه برای خیابان­ های شهری و روستایی با تکنیک تاپسیس فازی» را ارایه کرد.
همچنین در مراسم اختتامیه کنفرانس که با حضور جمعی از اساتید و متخصصان برجسته صنعت بتن کشور برگزار شد، از کتاب «راهنمای نصب کفپوش بتنی» که توسط سه نفر از کارشناسان شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر آقایان علی­رضا رضوی­، کاوه دارابی و حبیب‌الله صادقی­ هفشجانی و با حمایت مادی و معنوی شرکت مذکور تالیف شده‌­است، رونمایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *